Logo Ciepło systemowe dla Gliwic Logo No Smog
-2293,595
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
2293,595 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiło do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.
(aktualizacja co 5 minut)

Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform PEC SpołeczniePEC Społecznie Biuletyn Informacji Publicznej
Pogotowie ciepłownicze 24/7 32 335 01 10 539 997 900

PRACA !!! Poszukujemy pracowników do naszego zespołu !!!

12.06.2024

PEC-Gliwice Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zatrudni  pracownika na stanowisko:

"Specjalista ds. Zarządzania Siecią Przemysłową i Systemów Sterowania"

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i zarządzanie sieciami przemysłowymi, w tym sieciami opartymi o między innymi Ethernet, interfejsy szeregowe i protokołami takimi jak Modbus RTU, Modbus TCP, Modbus secure, OPC UA, ETHERNET/IP
  • Konfiguracja i monitorowanie urządzeń aktywnych (przełączniki, routery, punkty dostępu, itp.).
  • Zapewnienie ciągłości działania sieci przemysłowych oraz szybkie reagowanie na awarie.
  • Zapewnienie ciągłości działania układów sterowania i wizualizacji oraz szybkie reagowanie na awarie
  • Analiza i optymalizacja wydajności sieci, identyfikacja oraz eliminacja wąskich gardeł.
  • Współpraca z zespołami inżynierów i techników w celu zapewnienia integracji systemów sieciowych z innymi systemami przemysłowymi.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej związanej z infrastrukturą sieciową i układów sterowania.
  • Uczestnictwo w projektach związanych z modernizacją i rozbudową infrastruktury sieciowej.
  • Uczestnictwo w projektach związanych z modernizacją i rozbudową układów sterowania i wizualizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, elektronika, automatyka, telekomunikacja.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość podstaw elektryki, automatyki, elektroniki.
  • Znajomość standardów i protokołów sieciowych, takich jak Ethernet, interfejsy szeregowe, TCP/IP, Modbus, OPC UA, ETHERNET/IP.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów związanych z sieciami przemysłowymi.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i diagnostyki sieci.
  • Znajomość i obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Forma zatrudnienia: Umowa  o pracę,  pełny etat, praca pn-pt. w godz. 7.00.-15.00

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach Energetycznych i nie tylko.
  • Brakuje kwalifikacji znajdziesz wsparcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Oferty prosimy przesyłać  na adres: PEC-Gliwice Sp. z o.o. 44-100 Gliwice, ul. Królewskiej Tamy 135 lub office@pec.gliwice.pl

Do oferty należy dołączyć Klauzule zgody na przetwarzanie danych - druk pobierz tutaj.

Więcej ofert pracy TUTAJ

Banner - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

2024| PEC Gliwice